تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

برخی از ظروف یکبار مصرف در بازار دیده می شوند که برخلاف ظروف گیاهی، پلاستیکی شفاف یا pp و نیز آلومینیومی حالت شکننده داشته و از جنس مواد پلاستیکی شفاف تولید شده اند. به اینگونه از ظروف، ظروف یکبار مصرف تزریقی گفته می شود. نمونه ای از این محصولات انواع قاشق و چنگال، بشقاب کریستالی یکبار مصرف و … هستند. برای تولید اینگونه از ظروف یکبار مصرف از دستگاه تزریق پلاستیک استفاده می شود.

لیست قیمت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

فروش دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی
بسیاری از مشتریان ما در تماس های تلفنی از عباراتی نظیر دستگاه تزریق پلاستیک لیوان و دستگاه تزریق پلاستیک لیوان یکبار مصرف و یا دستگاه تزریق پلاستیک یکبار مصرف و نیز دستگاه تزریق پلاستیک ظروف یکبار مصرف استفاده می کنند. برخی از آن ها دقیقا منظورشان دستگاه تزریق پلاستیک برای تولید ظروف یکبار مصرف اینچنین است ولی اکثر آن ها هدفشان خرید دستگاه برای تولید ظروف یکبار مصرف شفاف pp و یا گیاهی است. اما دانش کافی در مورد دستگاه ندارند. برای آگاهی بیشتر با انواع ظروف یکبار مصرف و ماشین آلات تولید آن توصیه می کنم محصولات تولیدی شرکت دیاکو ماشین را مشاهده کرده و برای اطلاع از قیمت تمانی ماشین آلات با شماره ذیل تماس حاصل نمایید. 

دیاکو ماشین؛سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834

چند سالی است که استفاده از ظروف یکبار مصرف رونق فراوانی یافته است. امروزه ظروف یکبار مصرف اکثرا در سه دسته آلومینیومی، پلاستیکی (پلی پرو پیلن) و گیاهی قرار می گیرند. خط تولید محصولات مذکور را در این مقاله بصورت مختصر بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف 

بطور کلی دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف با تعویض قالب به منظور تولید طیفی از انواع ظروف مانند لیوان، ظرف غذا و … از جنس مخصوصی و مشخصی نظیر آلومینیوم، پلی پرو پیلن و همچنین الیاف گیاهی بکار می رود. در شرکت دیاکو ماشین انواع خطوط تولید دستگاه ها و ماشین آلات صنایع پلاستیکی و یکبار مصرف در حال فعالیت می باشند که از جمله این خظوط می توان به موارد زیر اشاره کرد: خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و یا خط تولید ظروف یکبار مصرف فلزی و همچنین خط تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی و ...

خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

در گذشته ظروف یکبار مصرف پلی استایرن (پی اس) مورد استفاده قرار می گرفتند. اما از آنجایی که مواد پلی استایرن برای سلامتی انسان مفید نیستند، دیگر این نوع ظروف یکبار مصرف مورد تایید وزارت بهداشت اکثر کشور ها قرار نمی گیرند. امروزه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از جنس پلی پرو پیلن (pp) تولید می گردند. بنابراین ساخت خط تولید ظروف پلی استایرن توسط شرکت راد ماشین متوقف شده است.

لیست قیمت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی شامل دستگاه های زیر می گردد. وجود این دستگاه ها برای داشتن یک خط تولید کامل الزامی است اما می توان با خرید دستگاه دوم شروع به تولید نمود.

دستگاه اکسترودر ورق

دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف

دستگاه لیوان جمع کن

کمپرسور هوا

چیلر ۵ تن جک ترموفرمینگ

آسیاب پلاستیک دهنه ۸۰

قالب ظرف

با توجه به اینکه با نصب قالب لیوان بر روی دستگاه ترموفرمینگ می توان با استفاده از این خط تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی نیز تولید نمود، به آن خط تولید لیوان یکبار مصرف پلاستیکی نیز گفته می شود.

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی در واقع با همان خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می باشد. زیرا سیلندر ماردون دستگاه ورق ساز توان اکسترود انواع مواد اولیه گیاهی و پلی پرو پیلن را دارد. از طرفی دستگاه ترموفرمینگ نیز با به منظور قالب گیری ظروف گیاهی و پلاستیکی طراحی و ساخت شده است. از این رو انواع دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی ساخت راد ماشین دو منظوره بوده و می توان با استفاده از آن ها ظروف یکبار مصرف پلاستیکی میز تولید کرد.

سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف

لیست قیمت دستگاه تولید لیوان پلاستیکی

 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 571
بازديد صفحات : 2201
كل بازديدها : 353435
افراد آنلاين : 22

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد