تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف

اصولا این نوع کاغذها که در تماس مستقیم با مواد غذایی می باشند از یک طرف متشکل از کاغذ پایه با گرماژ متفاوت و در طرف دیگر پوشش پلی اتیلن می باشند.استفاده از پوشش پلی اتیلن در این نوع کاغذ ها باعث می شود تا اولا اینگونه کاغذها در محیط زیست زودتر بازیافت شوند و به محیط زیست کمترین صدمه را وارد نمایند و ثانیآ در تماس با مواد غذایی کمترین تاثیر شیمیایی بر روی آنها داشته باشند و در نهایت باعث جلوگیری از انتقال رطوبت مایعات به سطح بیرونی لیوان می شوند. این نوع کاغذ در برابر گرما و مایعات داغ مقاوم میباشد. گرماژ این کاغذ مصرفی در تولید میتواند از ۱۸۰گرم تا ۲۵۰گرم باشد که به مقدار وزن پوشش پلی اتیلن و کاغذ پایه بستگی دارد.
قیمت دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف

دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی        تلفن :    09124387834


انواع لیوان کاغذی و موارد مصرف

با توجه به طرح به کار رفته در لیوان کاغذی می توان هر طرح و نوشته ای  با هر لگوی اختصاصی یا عمومی روی آن چاپ کرد. از این رو لیوان کاغذی بر حسب کاربرد آن می تواند عمومی یا اختصاصی باشد.لیوان کاغذی با استفاده عمومی که طرح و نوشته سفارشی بر روی آن چاپ نمی شود.

مقایسه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی با کاغذی

یکی از مهم ترین ویژگی های ظروف و لیوان های کاغذی یکبار مصرف قابلیت تجزیه است، ولی لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف تجزیه پذیر نیستند و سال های بسیاری طول می کشد تا شاید تجزیه شوند. همین امر، نگرانی افراد مسئول را برای تولید انبوه محصولات پلاستیکی افزایش داده است.
دستگاه تولید لیوان یکبار مصرف

قیمت دستگاه تولید لیوان کاغذی 

محققان اعلام کرده اند که نوشیدن هر نوع نوشیدنی گرم و سرد در لیوان های کاغذی یکبار مصرف اشکالی ندارد. لیوان های کاغذی اغلب نوعی پوشش مومی شکل به دور خود دارند تا دوام آنها افزایش یابد و کیفیت موادی که داخل آنها ریخته می شوند تغییر نکند.
توصیه می شود که از مصرف نوشیدنی های داغ و گرم در ظروف و لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف خودداری کنید .برخی از کارشناسان معتقدند که در اثر گرما ممکن است برخی از مواد شیمیایی و سمی و سرطان زا از محصولات پلاستیکی وارد محتویات نوشیدنی شود و به بدن فرد وارد شود و زمینه مناسبی را برای ابتلا به انواع سرطان ها ایجاد کند. اما برخی کارشناسان این مطلب را قبول ندارند.

قیمت و مشخصات دستگاه تولید لیوان کاغذی 

از لحاظ قیمت و هزینه، محصولات و ظروف ساخته شده از کاغذ به نسبت گران‌تر از محصولات پلاستیکی هستند اما باید در نظر داشت که با وجود گران تر بودن، حفظ سلامتی انسان ها از هر چیز مهم تر می باشد.لیوان های کاغذی در مقایسه با لیوان های پلاستیکی گرما را کمتر از خود عبور می دهند. بنابراین هنگامی که نوشیدنی داغ در داخل لیوان کاغذی ریخته می شود، راحت‌تر می توان آن را در دست گرفت.

دیاکو ماشین؛سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834


 

لیست قیمت دستگاه تولید لیوان پلاستیکی

 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 891
بازديد صفحات : 2650
كل بازديدها : 371032
افراد آنلاين : 14

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد