تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

قالب ظروف یکبار مصرف

قالب‌های ساخت این شرکت برای ظروف یکبار مصرف در چهار مدل  ترموفرمینگ ووکیوم فرمینگ و نیمه فرمینگ و وکیوم طراحی و ساخته میشود . جنس تیغه‌ها از فولاد  اس پی کا با شماره و مارک خاص خود بوده که تا67 راکول سخت کاری شده و 5 راکول برگشت داده میشوند  و دو طرف تیغه‌ها سنگ کاری شده است.
قالب دارای 2 – 4 عدد میل راهنما آلیاژی سنگ زده با بوش‌های ساچمه‌ای نسبت به ابعاد قالب می‌باشد. سیستم گردش آب به صورتی طراحی شده که علاوه بر گردش آب در کف سمبه‌ها یا کفی های قالب، تمامی دیواره تویی ( محل شکل گیری ظرف) نیز کاملا داخل آب باشد و همچنین کانالی برای عبور آب از پایین تیغه های پایین قالب نیز تعبیه شده است  که این امر باعث سرد شدن سریع ظرف شده و امکان تولید ظروف با سرعت بالا برای پرس را مهیا می‌سازد.

قالب تولید ظروف یکبار مصرف

این نوع قالب که خود در دو نوع سبک و سنگین برای قطعات بزرگ با ضخامت بالا و قطعات کوچک با ضخامت پایین میباشد و در هر تقریبا در قطعات کوچکتر قالب دارای تیغه برش بوده ولی در قالبهای بزرگتر برش بصورت دستی انجام میپذیرد . قابل ذکر میباشد اولین ظروف یکبارمصرف تولیدی با این سیستم تولید شده و تا چند سال پیش نیز در ایران رایج بوده ولی بدلیل سرعت پایین و همچنین محدودیت ارتفاع و ضخامت برای ظروف تولیدی در دستگاه های وکیوم لذا با وارد شدن دستگاههای ترموفرمینگ و نیمه فرمینگ این نوع دستگاه و قالب نیز منسوخ شده است.
قالب ظروف یکبار مصرف
این نوع قالب که همکنون بیش از نصف تولید کنندگان ظروف در ایران در دستگاههای نیمه فرمینگشان در اختیار دارند و مشغول به تولید ظروف میباشند تقریبا شبیه قالب های ترموفرمینگ تک مرحله ای بوده و فقط برای تولید ظروف پلی استایرنی مورد استفاده قرار میگیرد و برای تولید ظروف از فشار باد استفاده میشود . مرحله فرم گیری  و برش کامل در یک قالب انجام میپذیرد.
این نوع قالبها که تقریبا 70 درصد شبیه قالبهای نیمه فرمینگی بوده ، با فشار باد به ظروف فرم دهی داده و در همان مرحله نیزورق ضائد از لیوان تولیدی برش و جدا میباشد .
با توجه به نرم بودن برخی مواد مانند پلی پروپیلن ، که موقع برش نیاز به برشی تیز و تحت فشار بوده لذا تیغه های برش این نوع قالب نسبت به سایر قالبه بسیار فشرده تر بوده و اندازه قطر و محل برش تیغه های نری و مادگی در برخی موارد به کمتر از یکصدم نیز میرسد که البته با توجه به تماس بیشتر ورق گرم با تیغه های مادگی لذا ، انبساط این تیغه ها را در نظر میگیریم با توجه به اینکه تقریبا بالای 95 درصد ظروف تولیدی در دستگاههای ترمو فرمینگ و وکیوم فرمینگ با قالبهای مربوطه تولید میگردد ، و ظروف تولیدی از نظر شکلی با ه مشباهت داشته ، لذا ظروف یکبارمصرف ترموفر مینگ و وکیوم فرمینگ پر مصرف به صورت زیر گروه بندی میگردد.
قیمت قالب ظروف یکبار مصرف

ساخت قالب ظروف یکبار مصرف

قیمت قالب ظروف یکبار مصرف

خرید قالب ظروف یکبار مصرف

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

تولید ظروف یکبار مصرف

دیاکو ماشین؛سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834
 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 1
بازديد صفحات : 1
كل بازديدها : 516369
افراد آنلاين : 4

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد