تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

دستگاه تولید ورق PET

خط تولید ورق PET

هم اکنون بعد از گذشت حدود 30 سال تجربه و فعالیت خستگی ناپذیر نخستین خط تولید ورق های PET در ایران توسط طراحان و مهندسین شرکت ابتکار صنعت کیفیتی در حد نمونه های مشابه خارجی ساخته شده است. ساخت خط تولید ورق PET از تکنولوژی روز دنیا نشأت گرفته شده و توسط واحد طراحی و مهندسی طراحی و توسط واحد تولید کارخانه ابتکار صنعت تولید گردیده است.
دستگاه تولید ورق PET

سیستم کریستالیزاسیون

این خط تولید مجهز به سیستم کریستالیزاسیون مواد است که مواد اولیه می تواند حتی به صورت پرک PET(مواد بازیافتی) هم در دو دستگاه مجهز، که اولین مخزن مجهز به میکسر و مخزن دوم بدون میکسر با حجمی معادل 5 تن، فرآیند شود.
برای کریستاله کردن هرچه بیشتر مواد، هوایی که در دمنده ها استفاده می شود از مخازن سیلیکاژن و کوره هوای خنک عبور داده شده تا رطوبت هوایی که استفاده می شود به حداقل ممکن برسد و در این عمل، طراحی به گونه ای است که به صورت پیوسته سیلیکاژن مجددا احیا می شود. مجهز بودن این سیستم باعث می شود که بتوان هوای گرمی که بایستی از سیستم خارج شود مجددا به سیستم برگردانده شود و چیزی در حدود 60 درصد از اتلاف انرژی کاسته می شود.

اکسترودر

اکسترودر دو مارپیچ موازی همسوگرد با قطر مارپیچ 75 و L/D=48 که توانایی تولید با مواد 100% پرک و گرانول را دارد، ظرفیت خروجی این دستگاه حدود 400 Kg/h می باشد.

توری

این خط همچنین به توری دائم کار(Screen changer) جهت حذف مواد زائد و ناخالصی های موجود مواد مجهز است و تعویض توری بدون ایجاد شوک یا تغییر در فشار پشت قالب(هد) انجام می شود.

سایر امکانات خط تولید ورق pet

گیر پمپ

جهت بهبود کیفیت و تلورانس در ورق تولید شده این خط تولید مجهز به (melt pump) گیر پمپ می باشد که دارا بودن این تجهیزات باعث ثابت نگه داشتن فشار پشت قالب (هد) می گردد.

قالب ورق

قالب ورق به عرض های 70-270 cm با طرح دم ماهی قابل ارائه می باشد و با زاویه 45 درجه به اکسترودر متصل می شود.

دستگاه کلندر

دستگاه بعدی سیستم کلندر است که این دستگاه با سه غلطک سوپر پولیش شده به قطر 500 mm تحت زاویه 45 درجه طراحی شده است. نیروی محرکه غلطک ها هر یک به صورت مجزا توسط سروموتور و گیر بکس با دنده های هلیکال تامین می گردد و قابلیت بسیار آسان برای تنطیم ضخامت فیلم بین غلطک ها را دارد.

کشنده

دستگاه کشنده دارای غلطک لاستیکی جهت کشیدن ورق با سختی بالا می باشد که با یک موتور گیربکس کار می کند و مجهز به جک پنوماتیک جهت بالا و پایین بردن غلطک است. این کشنده جهت ایجاد یک لایه سیلیکون روی ورق PET مجهز به دستگاه سیلیکون زن می باشد که باعث جلوگیری از چسبندگی قطعات تولید شده نسبت به یکدیگر می شود.

دستگاه (وایندر صلیبی)

جمع کن ورق با دو فک که قابلیت تعویض توپ ورق بدون توقف خط را دارد مکانیزم تعویض فک ها با موتور گیربکس طراحی شده و محرک شفت های (Air shaft) جمع کن با مکانیزم هیدرولیکی می باشد.

سیستم کنترل

کنترل فرامین کلی خط از طریق PLC انجام می گیرد و از نظر سخت افزاری و نرم افزاری تمام استانداردها و کنترل های به روز خطوط اکسترودر در آن گنجانده شده است.

مشخصات اصلی دستگاه تولید ورق PET

اکسترودر

اکسترودر دو مارپیچ موازی همسوگرد

 با قطر مارپیچ  72  میلی —   L/D=48 —   طول  360  سانت

ظرفیت 400 Kg/h

مشخصات ورق تولیدی pet

جنس ورق : PET

عرض ورق : 55 – 120 سانت

ضخامت ورق : 0.1 میلی تا 1.5 میلی

اکسترودر دارای اجزا زیر است:
  •  توری با دو فیلتر و جک هیدرولیک تعویض اتوماتیک
  •  هد دای T-DIA   عرض 750 میلی  دو تیغه با چاک بار
  •  عرض غلک کلندر 750 میلی و قطر غلطک 500 میلی و هر غلطک یک موتور DC با گیربکس هلیکال جداگانه برای هر یک

Main Technical

سیلندر ماردون : تایوانی مورد گارانتی  5 ساله

الکتروموتور  : مارلی (MARELLI)- زیمنس (SIEMENS) آلمان-MOTOVARIO  ایتالیا   AEG – ABB

اینورتور PLC و HMI : زیمنس (SIEMENS) – – ABB تله مکانیک (اشنایدر) زیمنس و ABB- ایتالیا –  OMRON  ژاپن –

قطعات برقی تابلو : لگراند فرانسه –  تله مکانیک فرانسه (Schneider electric) – زیمنس (SIEMENS) آلمان

پنوماتیک هیدرولیک: CAMOZZI کاموزی ایتالیا – ایتالیا  – Parkerفرانسه ویکا آلمان –  Festo فستو آلمان
دستگاه تولید ورق پت ، با مشخصات و ماک قطعات عنوان شده فوق ، دارای 24 ماه گارانتی میباشد و اکثر قطعات نیز بصورت مستقیم و جداگانه از طرف سازنده قطعه دارای گارانتی مدت دار میباشد حتی لوازم برقی مانند المنت که دارای گارانتی 3 تا 5 ساله برای مارکه های مختلف اروپایی میباشد.

دیاکو ماشین؛سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834
 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 102
بازديد صفحات : 219
كل بازديدها : 516353
افراد آنلاين : 5

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد