تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی
گروه خبري : آخرین اخبار
تاريخ انتشار : 1398/03/05 - 14:50
كد :4

ظروف یکبار مصرف IML چیست؟

ظروف یکبار مصرف IML در واقع ظروفی پلی پروپیلن هستند همراه با فناوری IML ، اینگونه ظروف بسیار مقاوم در برابر سرما و گرما هستند. اینگونه ظروف جیگزینی بسیار مناسب برای ظروف یکبار مصرف موجود هستند زیرا با توجه به هشدارهای بهداشتی و احتمال سرطان زا بودن ظروف موجود ، ظروف یکبارمصرف IML در واقع انقلابی در ظروف یکبار مصرف می باشد.

ظروف یکبار مصرف IML چیست؟

دیاکو ماشین ؛ سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834 

(In mold labeling) به معنای این است که همان زمان با تولید ظرف ,  لیبل گذاری درون قالب انجام شود . ظروف تولید شده با روش فوق ، لیبل بخشی جدا ناپذیر از بدنه ظرف محسوب می شود. این روش جدید برچسب زنی، جایگزین جدیدتر و برتری برای چاپ مستقیم روی ظروف نسبت به روش های قدیمی انواع برچسب زدن می باشد.
در سال های اخیر ظروف یکبارمصرف مورد استقبال بیشتر مردم قرار گرفته است و در نذری ها ، مهمانی ها و خیلی دیگر از اینگونه موارد استفاده می شود ، زیرا هم قیمت مناسبی دارد و هم سختی شستن ظرف را از بین میبرد و مزیت های دیگری را نیز دارد.

پروسه تولید ظروف به روش IML:

ابتدا لیبل تولید شده با مواد پلیمری مشابه با مواد ظرف به داخل قالب انتقال داده می شود .
سپس فرآیند تزریق مواد پلاستیکی انجام می شود .
با تزریق مواد مذاب پلاستیکی به داخل قالب، لیبل و ظرف پلاستیکی با یکدیگ ر ادغام می شوند، به نحوی که دیگر به هیچ وجه نمی‌توان لیبل را از بدنه ظرف تفکیک کرد.

در نتیجه ظروف pp iml چیست و چه کارایی دارد؟

ظروف pp iml برای حک کردن برندها و لوگوی شرکت ها کارای دارد و نوعی تبلیغات برای ان شرکت محسوب می شود و این نوع از ظروف یکبار مصرف از سوی شرکت ها برای توزیع غذا ها همراه با چاپ برند و تبلیغات موثر شرکت همراه است.

تولید ظروف یکبار مصرف با چاپ برند شرکت ها گام مناسبی برای تبلیغ و دیده شدن در عرصه صنعت است. و به همین دلیل  امروزه استفاده از ظروف یکبار مصرف iml بسیار رواج پیدا کرده است.تولید ظروف pp iml نیاز به تخصص و تجربه زیاد دارد به طوری که بتواند نقش مثبتی برای تبلیغ برند شرکت ها داشته باشد.

ماشین آلات صنایع پلاستیکی

دیاکو ماشین ؛ سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834 

 

 

 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 572
بازديد صفحات : 2216
كل بازديدها : 353450
افراد آنلاين : 14

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد