تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

ساخت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

رشد جمعیت سبب شده است که تولید و مصرف بسیاری از محصولات نظیر ظروف یکبار مصرف رواج یابد. ما در سایت دیاکو ماشین تلاش نموده ایم تا انواع دستگاه های خطوط تولید صنعتی پلاستیک و پلیمری را معرفی نماییم در این مقاله انواع خط تولید ظروف یکبار مصرف را معرفی خواهیم کرد. در ابتدا انواع دستگاه های صنعتی مورد نیاز در خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی، دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف pp، خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و … را  معرفی نموده ایم و در ادامه ور مورد نحوه خرید، شرایط پرداخت و سایر موارد مهم صحبت کرده ایم.
ساخت دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف

دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی        تلفن :    09124387834


دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف

به طور کلی تمامی ظروف یکبارمصرف به دو صورت دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف نیمه فرمینگ (PS) و ترموفرمینگ (PP) تقسیم می شوند. تفاوت اصلی بین این دو نوع دستگاه در مواد مصرفی، مراحل تولید و قیمت دستگاه می باشد.
در تمامی دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف، مواد اولیه پس از ذوب شدن تبدیل به ورق شده و توسط پرس و فرایند شکل گیری به شکل ظروف مختلف در می آید. در دستگاه های نیمه فرمینگ تمامی این مراحل به صورت یکپارچه بوده و مواد مصرفی از جنس پلی استایرن (PS) می باشد. ظروف تولیدی این دستگاه ها معمولا شکننده می باشند، با این حال بیشتر ظروف تولیدی از جمله کاسه، پیاله، دیس، ظرف قارچ و … با این دستگاه ها تولید می شود. علت این امر قیمت پایین تر دستگاه های نیمه فرمینگ نسبت به دستگاه های فرمینگ می باشد. به دلیل شکننده بودن این ظروف و مضر بودن آنها به ویژه در ارتباط با گرما، این دستگاه ها به هیچ وجه برای تولید لیوان توصیه نمی شوند.
مواد مصرفی دستگاه های فرمینگ، پلی پروپیلن (PP) می باشد که از ارزان ترین و قابل دسترس ترین مواد موجود در بازار می باشد. همچنین این دستگاه ها از دو قسمت مجزای تولید ورق و پرس (تولید ظروف) تشکیل شده است. به همین دلیل علاوه بر فروش محصول نهایی، می توان از ورق تولیدی در صنایع مختلف استفاده نمود. به علت انعطاف پذیر بودن پلی پروپیلن و مضر نبودن این ماده برای بدن انسان، در حال حاضر جهت تولید لیوان اکثراً از دستگاه های ترموفرمینگ استفاده می شود.
قیمت دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف

چند سالی است که استفاده از ظروف یکبار مصرف رونق فراوانی یافته است. امروزه ظروف یکبار مصرف اکثرا در سه دسته آلومینیومی، پلاستیکی (پلی پرو پیلن) و گیاهی قرار می گیرند. خط تولید محصولات مذکور را در این مقاله بصورت مختصر بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.
بطور کلی دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف با تعویض قالب به منظور تولید طیفی از انواع ظروف مانند لیوان، ظرف غذا و … از جنس مخصوصی و مشخصی نظیر آلومینیوم، پلی پرو پیلن و همچنین الیاف گیاهی بکار می رود. در این مقاله به معرفی سه خط تولید می پردازیم که عبارت اند از: خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی، خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی و خط تولید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی و یا خط تولید ظروف یکبار مصرف فلزی و همچنین خط تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی

خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی

در گذشته ظروف یکبار مصرف پلی استایرن (پی اس) مورد استفاده قرار می گرفتند. اما از آنجایی که مواد پلی استایرن برای سلامتی انسان مفید نیستند، دیگر این نوع ظروف یکبار مصرف مورد تایید وزارت بهداشت اکثر کشور ها قرار نمی گیرند. امروزه ظروف یکبار مصرف پلاستیکی از جنس پلی پرو پیلن (pp) تولید می گردند. بنابراین ساخت خط تولید ظروف پلی استایرن توسط شرکت دیاکو ماشین متوقف شده است.

دستگاه های مورد نیاز برای تولید ظروف یکبار مصرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی شامل دستگاه های زیر می گردد. وجود این دستگاه ها برای داشتن یک خط تولید کامل الزامی است اما می توان با خرید دستگاه دوم شروع به تولید نمود.
  • دستگاه اکسترودر ورق
  • دستگاه ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف
  • دستگاه لیوان جمع کن
  • کمپرسور هوا ۵ متر مکعب با ۱۰ بار فشار
  • چیلر ۵ تن جک ترموفرمینگ
  • آسیاب پلاستیک دهنه ۸۰
  • قالب ظرف

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی

خط تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی در واقع با همان خط تولید ظروف یکبار مصرف پلاستیکی می باشد. زیرا سیلندر ماردون دستگاه ورق ساز توان اکسترود انواع مواد اولیه گیاهی و پلی پرو پیلن را دارد. از طرفی دستگاه ترموفرمینگ نیز با به منظور قالب گیری ظروف گیاهی و پلاستیکی طراحی و ساخت شده است. از این رو انواع دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی ساخت دیاکو ماشین دو منظوره بوده و می توان با استفاده از آن ها ظروف یکبار مصرف پلاستیکی میز تولید کرد.

دیاکو ماشین؛سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834

 

قیمت دستگاه تولید ظروف یکبارمصرف گیاهی

تولید ظروف یکبارمصرف

دستگاه های تولید ظروف یکبارمصرف پلاستیکی

لیست قیمت دستگاه تولید لیوان پلاستیکی

 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 36
بازديد صفحات : 92
كل بازديدها : 495827
افراد آنلاين : 18

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد