تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

خرید و فروش دستگاه های ظروف یکبار مصرف

 دستگاه نوع اول

دستگاه تولید ظروف یکبار مصرف نیمه فرمینگ  :

ابعاد دستگاه 
کل دستگاه در حدود 11 متر طول و 1.5 متر عرض و 2.5 متر ارتفاع در بلندترین قسمت دستگاه می باشد.
برق مورد نیاز
برای راه اندازی این دستگاه در حدود 50 آمپر میباشد . با توجه به طول و عرض دستگاه سالن مورد نیاز برای تولید ظروف با این دستگاه باید حداقل دارای 13 متر طول و 6 متر عرض باشد سالن 100 – 200 متر حداقل که بعنوان انبار مواد اولیه نیز از سالن استفاده کرد.
تعداد نیروی کار انسانی مورد نیاز
با توجه به نوع قالب و کویته قالب ، تعداد کارکنان در این دستگاه متفاوت میباشد مثلا در قالب لیوان که در هر ضرب قالب 15 – 18 عدد لیوان تولید میگرددد حداقل 3 نفر جهت جمع آوری و بسته بندی نیاز میباشد ولی در قالبی مانند ظرف غذا که تعداد کویته قالب 3 عدد میباشد و در هر ضرب 3 عدد ظرف غذا تولید میگردد ، فقط به یک نفر نیرو جهت جمع آور یو بسته بندی نیاز است 
علاوه بر نیروی انسانی فوق که برای بسته بندی ظروف میباشد ، برای هر دستگاه نیاز به یک نفر مسئول تامین مواد اولیه و آسیاب ورق های ضایعاتی میباشد .
همچنین یک نفر اپراتور وارد و تخصصی نیز برای کل واحد تولیدی نیاز میباشد که تعداد دستگاه هر تعدادی باشد ، یک نفر اپراتور برای اداره همه دستگاههای تولیدی کافی میباشد.

لیست دستگاههای جانبی لازمه برای دستگاه نیمه فرمینگ :

برای هر راه اندازی دستگاه نیمه فرمینگ به ازای هر دستگاه نیاز به کمپرسور با ظرفیت و حجم 2500 لیتر (2.5 مترمکعب ) با فشار 7 بار نیاز میباشد همچنین برای آسیاب و خرد کردن ورق ضایعاتی تولیدی و همچنین برخی از ظروف معیوب نیاز به یکدستگاه آسیاب پلاستیکی با دهنه ورق گیر 70 – 80 سانتی میباشد 
برای سرد کردن آب قالب دستگاه و سایر نقاط مورد نظر ، با توجه به اینکه در این دستگاه حرارت ایجاد شده برای آب خروجی از دستگاه بالا نبوده ، فقط یک حوض و استخر معمولی 2 * 3 متر کافی میباشد.
شکل و حالت ورق پس از خروج از پرس و تولید شدن ظروف ، که این ورق بعنوان ورق ضایعاتی در دستگاه آسیاب خرد شده و بشکل پرک میشود.
تولید ظروف یکبار مصرف

تولید ظرف یکبار مصرف

ورق ضایعاتی پس از آسیاب شدن بشکل فوق تبدیل به پرک شده و این پرک با مخلوط شدن با مواد اولیه نو و استفاده دوباره در دستگاه بازیافت میشود و این دستگاه مواد ضایعاتی ندارد.
تولید ظروف یکبار مصرف

مشخصات و توضیحات دستگاه نوع دوم

دستگاه نوع دوم تولید ظروف یکبار مضرف :

 تولید ظروف یکبار مصرف ترموفرمینگ ( مدل جدید ) :

خط کامل تولید ظروف یکبار مصرف ترموفرمینگ ، کامل شامل 2 مرحله و دستگاه میباشد

دستگاه اول خط تولید ظروف ترموفرمینگ :

دستگاه اول دستگاه ورق سازمیباشدکه مواد اولیه پتروشیمی را تبدیل به رول و ورق می کند.

دستگاه دوم خط تولید ظروف ترمو فرمینگ :

دستگاه پرس ترموفرمینگ که ورق و رول را تبدیل به ظروف مینماید. همچنین این خط تولید نیاز به دستگاه و تجهیزات جانبی زیر میباشد :
  •  دستگاه کمپرسور باد 2.5 متر مکعب 7 بار فشار
  •  دستگاه چیلر آب سرد کن 5 تن
  •  دستگاه استکر ( لیوان جمع کن اتوماتیک )
  •  دستگاه آسیاب پلاستیک

توضیحات و معرفی دستگاه اول خط تولید ظروف ترموفرمینگ :

 دستگاه ورق ساز

 در این دستگاه مواد اولیه پتروشیمی پس از ذوب و نورد تبدیل به ورق شده و بصورت رول محصول نهایی تولید میگردد .

دستگاه ورق ساز که شامل قسمتهای زیر میباشد :

اکسترودر – کلندر – کانوایر – رول جمع کن – تابلو برق

تابلو برق اصلی دستگاه تولید ورق

تابلو برق اصلی در نظر گرفته شده برای دستگاه تولید ورق در دو مدل برای دستگاه تولید ورق طراحی و ساخته میشود
نوع اول : تابلو آنالوگ
نوع دوم : تابلو دیجیتال
Main Technical Parametr For Plastic PP.PS Sheet Line
دستگاه دوم خط تولید ظروف یکبار مصرف
دستگاه پرس ترمو فرمینگ (برای تولید ظروف یکبار مصرف از ورق آماده )
پرس ترموفرمینگ ، بعنوان مرحله و دستگاه دوم از خط تولید ظروف یکبار مصرف با استفاده از سیستم ترموفرمینگ میباشد
در این دستگاه ورق تولید شده بصورت رول آماده وارد دستگاه شده و پس از عبور از کوره برقی و حرارتی پرس و رسیدن به حرارت لازمه جهت فرم دهی ، در قسمت پرس اصلی و در زیر قالب ، با استفاده از فشار باد ورق گرم ، حالت و فرم قالب را به خود گرفته وظرف تولیدی ، بلافصله خنک و پس از برش از ورق اصلی جدا و بصورت محصول نهایی از قالب خارج میگردد . در ادامه نیز بصورت دستی و یا بصورت اتوماتیک در دستگاه استکر (لیوان جمع کن ) دسته بندی میگردد . مابقی ورق نیز بصورت ضایئات و بشکل رول در آمده ، تا پس از آسیاب و خرد شدن ، دوباره در دستگاه تولید ورق با مخلوط شدن با مواد اولیه نو تبدیل به ورق جدید شود
هماگونه که از شکل ظاهری پرس های ساخت این شرکت کاملا مشهود است امکانات و آپشنهای کنترلی این پرس نسبت به سایر تولید کنندگان بسیار بیشتر و وسع تر میباشد .
البته لازم به ذکر و توضیح است برخی از این امکانات تعبیه شده در دستگاه بصورت تخصصی و خاص بوده که فقط در دستگاهای ساخت شرکت هایی که تولیداتشان بصورت تخصصی و مهندسی ساز بوده امکان پذیر میباشد و از عهده سازندگان تجربی و کپی کار خارج میباشد ..

 پرس ترمو فرمینگ

انواع قالب های ترموفرمینگ ظروف یکبار مصرف

قالبهای پرس ترموفرمینگ از نوع فرمینگ بوده و نسبت به سایز پرس و ابعاد فرم دهی پرس دارای کبیته های مختلف برای یک ظرف یکسان هستند .

معمولا ظروف بصورت کلی دارای ابعاد دهنه استانداردی میباشند . در بحث قالب لیوان یکبار مصرف جدا از ارتفاع و شکل بدنه و حجم ، لیوان های یکبار مصرف یا گرد بصورت دارای دهنه به قطر ذیل میباشند
65 – 69 – 75 – 80 – 85 – 90 – 93 – 95  میلی متر که قالب هر سایز در تعداد کبیته مختلف طراحی و ساخته میشود .
ما به عنوان عضوی از چرخه اقتصادی کشور، پیشتاز درتولید و فروش صدها ماشین تولید ظروف پلاستیکی و دستگاه پرس وکیوم فرمینگ بهترین کیفیت را با حذف واسطه و بطور مستقیم و قیمتی مناسب دردسترس مصرف کننده قرارمی دهیم تا همچنان در گردش و رونق صنعت سهیم باشیم.
راه ارتباطی با شرکت دیاکو ماشین :

 " 09124387834 " 

 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 34
بازديد صفحات : 67
كل بازديدها : 495802
افراد آنلاين : 13

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد