تلفن : 09124387834 tell
دیاکو ماشین سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تولید سینی نشا کشاورزی

دستگاه سینی نشا نوع خاصی از دستگاه های تولید ظروف یکبارمصرف می باشند. امروزه در کشاورزی مدرن سینی نشا (سینی کشت بذر) در گلخانه ها جهت استفاده بهینه از فضای گلخانه جهت تولید و تکثیر انواع سبزی و صیفی جات شامل خیار، گوجه، فلفل، هندوانه، خربزه، کلم و انواع بذر و قلمه گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد. در صورت استفاده صحیح و مراقبت از این سینی ها می توان به دفعات از آنها استفاده نمود که این امر باعث صرفه اقتصادی آنها می شود. از دیگر مزایای استفاده از این سینی ها می توان به مواردی همچون حمل و نقل و جابجایی آسان ، کاهش میزان آسیب دیدگی محصول و تلفات ، رشد مناسب گیاهان و تولید با کیفیت ، کنترل بیماری و آفات ، کاهش مصرف بذر و کود ، کاهش فضای نشا کاری و کاهش نیروی انسانی اشاره نمود.
تولید سینی نشا کشاورزی

جنس سینی نشا 

جنس این سینی ها غالباً از مواد پلی استایرن (PS) می باشد که در صورت سفارش مشتری می توان این محصولات را با دستگاه های پلی پروپیلن (PP) نیز تولید نمود. با توجه به نوع بدر و قلمه این سینی ها در سایزها و ضخامت های مختلف قابل تولید هستند. ظرفیت تولید بستگی به اندازه سینی، تعداد منافذ سینی، اندازه و مشخصات دستگاه دارد. ضخامت سینی ها توسط هد دستگاه قابل تنظیم می باشد. تغییر سایز و شکل سینی ها و تعداد منافذ، با تعویض قالب امکانپذیر می باشد.
کلیه دستگاه های تولیدی این شرکت همراه با یک دست قالب سفارشی مشتری، یک سال گارانتی و خدمات پشتیبانی عرضه می شود. قالب های بیشتر در صورت سفارش مشتری و با هرینه اضافی میسر می باشد.

خدمات شرکت دیاکو ماشین

همچنین این واحد با ارائه خدمات تخصصی من جمله تعمیرات، راه اندازی، پشتیبانی و آموزش کلیه دستگاه های مربوط به خطوط تولید ظروف یک بار مصرف ترموفرمینگ و نیمه فرمینگ، انواع ورق سازها، دستگاه های تولید ظروف فومی یک بار مصرف، دستگاه های تولید شانه میوه، دستگاه سینی نشا کشاورزی و دستگاه سینی دندانپزشکی و … در خدمات مشتریان عزیز می باشد.
ضمناً این واحد با سابقه درخشان جهت صدور انواع دستگاه های تولیدی به کشورهای همسایه (آذربایجان، عراق، ترکیه و افغانستان و …) آماده عقد قرارداد با این کشورها می باشد. کلیه مراحل نصب، راه اندازی و آموزش در کشورهای مقصد بر عهده این شرکت می باشد.

مشخصات سینی های نشا تولید شده 

  • ابعاد یکسـان و دقیق جهت سهولت کشت مکـانیــزه
  • قیمت مناسب و صرفـه اقصادی بالا
  • خــروج آسـان نشــاء از داخــل سیـنی
  • عـدم نیـاز به فضـای زیــاد جهت انبـارداری
  • انعطاف فوق العاده قابل رقابت با نمونه های خارجی

انواع سینی ها:
سینی کشت نشاء ۴۵ تایی
سینی کشت نشاء ۷۰ تایی
سینی کشت نشاء ۸۵ تایی
سینی کشت نشا ۱۰۵ تای
سینی کشت نشا ۱۴۵ تایی
سینی کشت نشا ۱۹۹ تایی

دستگاه سینی نشاء کشاورزی در دو مدل نیمه فرمینگ و ترموفرمینگ میباشد .

در دستگاه تولید سینی نشاء با سیستم نیمه فرمینگ کل خط تولید شامل یک دستگاه است و این دستگاه قابلیت تولید سینی را فقط از مواد اولیه PS پلی استایرن دارا میباشد.
تعداد خانه های سینی در سایز های مختلف 28 – 56 – 72 – 96 – 128 – 168 – 256 – 512 – … قابل ساخت و ارائه میباشد. همچنین چون این نوع دستگاه قابلیت تولید ورق دو لایه دو رنگ را نیز دارا میباشد لذا سینی نشا را میتوان بصورت دو رنگ تولید کرد. نوع دوم دستگاه تولید سینی نشا مدل ترموفرمینگ میباشد که در این دستگاه ظروف سینی نشا از ورق و رول آماد و از قبل تولید شده قابل تولید میباشد.در این مدل از دستگاه میتوان سینی نشا را علاوه بر مواد اولیه پلی استایرن از پلی پروپیلن PP نیز تولید کرد.

قیمت دستگاه تولید سینی نشا

قیمت سینی نشا

سرمایه لازم برای تولید ظروف یکبار مصرف

دیاکو ماشین؛سازنده ماشین آلات صنایع پلاستیکی

تلفن: 09124387834
 
 

home آدرس :

تهران _ شهریار 

tell تلفن :

09124387834

mail ایمیل :

sanat.sh2016@gmail.com

آمار بازدید
بازديد امروز : 32
بازديد صفحات : 472
كل بازديدها : 543030
افراد آنلاين : 208

کلیه حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به شرکت سارگون می باشد